No 6 BEAUTIFUL DAY

29

Świeca Beautiful Day to uspokajająca melodia upiększająca codzienność. Bazą nut zapachowych jest słodko-ostra lawenda: relaksująca, poprawiająca nastrój, wyciszająca. Nasza świeca zrobiona jest z wosku parafinowego i zamknięta w przezroczystym szkle o wys. 9 cm i średnicy 7,5 cm, z biało-złotą etykietą La Mania Home. Po spaleniu świecy, szkło możesz wykorzystać ponownie: jako szklankę lub elegancki pojemnik na drobiazgi.

Wyprodukowano w Polsce.

Instrukcja użytkowania świecy: maksymalny zalecany jednorazowy czas palenia to 3 godziny. Należy pamiętać o regularnym przycinaniu knota i zakończyć palenie w momencie, gdy poziom pozostałego wosku wyniesie 1 cm.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 1309013250013
Materiał: Wosk parafinowy
Kraj produkcji: Polska
Szerokość: 7
Wysokość: 9

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Świeca No 6 BEAUTIFUL DAY
29
29