Mata do ćwiczeń Black

309

Mata do ćwiczeń z pokrowcem to Twój najlepszy sprzymierzeniec w drodze do zdrowia i pięknej sylwetki. Doskonale sprawdzi się przy sesjach jogi, lub gdy ćwiczysz fitness, tabatę lub pilates. Czarna mata do ćwiczeń jest niezastąpiona również przy sesjach medytacji – nie ślizga się po podłodze i dba o Twój komfort. Możesz wykorzystywać ją zarówno w domu, jak i na siłowni, a wygodny pokrowiec ze złotym logo La Mania sprawia, że może towarzyszyć Ci na co dzień i nie zajmuje dużo miejsca.

Długość maty to 175 cm, a jej szerokość wynosi 60 cm. Pokrowiec chroni przed kurzem. Posiada uchwyt umożliwiający swobodne noszenie na ramieniu. Maty posiadają certyfikat Oko-Tex Standard 100. Zalecamy przecieranie wilgotną szmatką.

Sprawdź również poduszki do medytacji, zestawy do palenia kadzideł i świece.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 960121480001
Kolekcja: Astrologia
Kraj produkcji: Polska
Długość: 175
Szerokość: 60

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Mata do ćwiczeń Black
309
309