Kubek Happy Birthday

99

Limitowana edycja kubka, zaprojektowana specjalnie na 1. urodziny La Mania Home. Pięknie wykonany kubek zrobiony jest z solidnej porcelany, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego użytku. Ozdobiony nadrukiem kobiety w otoczeniu złotych, czerwonych i czarnych abstrakcyjnych wzorów. Złoty brzeg kubka jest ręcznie malowany przez rzemieślników z polskiej fabryki. Pojemność 400ml. Zalecamy wyłącznie mycie ręcznie.

Wyprodukowano w Polsce. Kubek został zaprojektowany w ramach urodzinowego konkursu La Mania Home przez Katarzynę Smoczyńską, która na co dzień zajmuje się projektowaniem graficznym i ilustracją. Jak sama mówi: ""Moją pasją jest moda, która jest inspiracją dla wielu moich prac. Przygotowując projekt na konkurs, skupiłam się na DNA marki jakim jest silna, pewna siebie kobieta.""

Wysyłka do 5 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 150808860001
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Porcelana
Pojemność: 400 ml
Można myć w zmywarce: Nie

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Kubek Happy Birthday
99
99