Kubek Barowy Wodnik

89

Kubek barowy to ukłon w kierunku modnego stylu vintage połączonego z nowoczesnym szlifem. Wysokiej jakości biała porcelana została ozdobiona subtelnym, złotym detalem. Ręcznie malowany gwiazdozbiór zabierze Cię w magiczną podróż ku nieboskłonowi, a barokowe, bogate zdobienia współgrają z chłodną surowością bieli. To świetny prezent dla każdego Wodnika – ambitnego, niezależnego i ceniącego oryginalność.

Pojemność kubka to 300 ml. Zalecamy ręczne mycie w chłodnej wodzie z oszczędnym użyciem środków chemicznych; ze względu na ręcznie malowane, złote detale nie wskazane jest mycie w zmywarce.

Sprawdź inne ozdoby uświetnione detalami astronomicznymi i powiązanymi z tajemniczą, mistyczną stroną piękna – mgiełki zapachowe, ozdobne świece czy woski zapachowe.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 151208825001
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Porcelana
Kolekcja: Astrologia
Pojemność: 300 ml
Można myć w zmywarce: Nie

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Kubek Barowy Wodnik
89
89