Kubek Barowy No.4 Put a ring on it

Cena promocyjna 55 Regular Price 79

Jak podróż po Układzie Słonecznym…

Wild&Free to elegancki dodatek w stylu vintage, który zabierze Cię w marzycielską podróż do gwiazd. Kubek idealnie pasuje do różnych stylów wnętrz: może umilić popołudnie z kawą lub herbatą, ale też odnaleźć się jako oryginalny dodatek w łazience. Wysokiej jakości biała porcelana została ozdobiona subtelnym, złotym wykończeniem na rancie.

Vintage’owy sznyt, nowoczesna moda

Wysokiej jakości biała porcelana została ozdobiona subtelnym, złotym wykończeniem na rancie. Na zewnętrznej części naczynia widnieje Saturn i logo La Mania Home. Chłodna biel idealnie współgra z ciepłym złoceniem, zapewniając najwyższą estetyczną przyjemność z korzystania z kubka. Jego pojemność to 300 ml.

Sposób pielęgnacji

Zalecamy ręczne mycie w chłodnej wodzie z oszczędnym użyciem środków chemicznych; ze względu na delikatne złote detale nie wskazane jest mycie w zmywarce.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 151008825004
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Porcelana
Pojemność: 300 ml
Można myć w zmywarce: Nie

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć