Kubek Barowy No.2 Wild&Free

79

Kubek barowy No.2 Wild & Free to elegancki dodatek w stylu vintage, który zabierze Cię w marzycielską podróż do gwiazd. Został wykonany z białej porcelany ze złotym wykończeniem na rancie. Na zewnętrznej części naczynia widnieje malutki księżc i logo La Mania Home. Kubek idealnie pasuje do różnych stylów wnętrz: może umilić popołudnie z kawą lub herbatą, ale też odnaleźć się jako oryginalny dodatek w łazience. Jego pojemność to 300 ml. Ze względu na delikatne złocenia zalecamy mycie ręczne. Kubek barowy jest częścią serii Astronomia od La Mania Home. Zabłyśnij oryginalnym wystrojem domu i połącz go z pozostałymi produktami w stylu vintage: kubkami, filiżankami do kawy i porcelanową zastawą stołową.

#INSTAFRIENDLYLMH

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 151008825002
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Porcelana
Pojemność: 300 ml
Można myć w zmywarce: Nie

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć