Kubek Barowy Baran

89

Kubek barowy to ukłon w kierunku modnego stylu vintage połączonego z nowoczesnym szlifem. Wysokiej jakości biała porcelana została ozdobiona subtelnym, złotym detalem. Ręcznie malowany gwiazdozbiór zabierze Cię w magiczną podróż ku nieboskłonowi, a barokowe, bogate zdobienia współgrają z chłodną surowością bieli. To świetny prezent dla każdego Barana – dynamicznego, pełnego wigoru i znającego wagę indywidualizmu.

Pojemność kubka to 300 ml. Zalecamy ręczne mycie w chłodnej wodzie z oszczędnym użyciem środków chemicznych; ze względu na ręcznie malowane, złote detale nie wskazane jest mycie w zmywarce.

Sprawdź inne ozdoby uświetnione detalami astronomicznymi i powiązanymi z tajemniczą, mistyczną stroną piękna – mgiełki zapachowe, ozdobne świece czy woski zapachowe.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 151408825001
Materiał: Porcelana
Kolekcja: Astrologia
Pojemność: 300 ml
Można myć w zmywarce: Nie

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć