Koc Simple Pink

159

Koc Simple Pink to przytulne piękno i komfort w neutralnym, klasycznym stylu. Miękka jasnoróżowa baza z delikatnym włosem, ozdobiona jest taśmą w tym samym kolorze.

Koc o rozmiarach 130x180 cm wykonany jest z materiału o składzie: 60% bawełna, 35% akryl i 5% poliester.

Jego ponadczasowość sprawia, że będzie pasował do wielu wnętrz.

Wysokiej jakości tkanina, z jakiej wykonano koc, wymaga odpowiedniego traktowania, by jak najdłużej cieszyć Cię nienagannym wyglądem. Na samym początku użytkowania nie zalecamy prania koca tak, by jego włos mógł prawidłowo się ułożyć. Po praniu koc będzie nieco sztywniejszy – tak jak w przypadku każdej tkaniny, pewnej zmianie ulegnie jego struktura: zbijanie się runa po praniu jest naturalnym procesem, jakiemu podlegają włókna koca. Koc można suszyć w suszarkach bębnowych.

Wyprodukowano w Polsce.

Połącz go z poduszkami w różnych neutralnych odcieniach lub pobaw się z mocniejszymi kolorami i wzorami.

Wysyłka do 3 dni roboczych
Więcej informacji
Kod Produktu: 421610461502
Materiał: 60% Bawełna, 35% Akryl, 5% Poliester
Kraj produkcji: Polska
Długość: 180
Szerokość: 130

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć