Koc Lari Zebra

Cena promocyjna 312 Regular Price 390

Koc Lari Zebra to wyjątkowa podróż do świata zwierząt razem z La Mania Home. Na kocu znajduje się duży print przedstawiający głowę zebry, która przywołuje na myśl prawdziwie afrykański klimat. Materiał składa się w 60% z bawełny, w 35% z akrylu i w 5% z poliestru, dodatkowo obszyty czarną taśmą. Koc będzie wspaniałym dopełnieniem wnętrz w każdym kolorze. Jego wymiary to 150 x 200 cm. Połącz koc z innymi akcesoriami z kolekcji Zebra i zakochaj się w zwierzęcych wzorach.

Nie zaleca się prania koca na początku użytkowania w celu właściwego ułożenia włosa. Pranie nie powoduje zmian właściwości użytkowych koca, może jedynie lekko zmienić jego strukturę. Jest to naturalny proces. Zalecane jest pranie w trybie ręcznym do 40 stopni.

#INSTAFRIENDLYLMH

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 421710480001
Długość: 200
Szerokość: 150
Kraj produkcji: Polska
Materiał: 60% Bawełna, 35% Akryl, 5% Poliester

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Koc Lari Zebra
Cena promocyjna 312 Regular Price 390
-20%
Cena promocyjna 312 Regular Price 390
-20%