Koc 150x200 Lari Pattern

Cena promocyjna 335 Regular Price 419

Pojęcie chłodu jest nam zupełnie obce. Już samo wyobrażenie otulenia się tym niezwykle miękkim kocem sprawia, że czujemy ciepło. Czujesz i Ty? To jak podróż Alicji w Krainę Czarów – w wyobraźni wszystko jest możliwe. A wyobrażeniom właśnie sprzyjają niezwykle długie, jesienne wieczory i asortyment, jaki z myślą o nich powstał w Domu La Manii.

Wysokiej jakości tkanina, z jakiej wykonano koc, wymaga odpowiedniego traktowania, by jak najdłużej cieszyć Cię nienagannym wyglądem. Na samym początku użytkowania nie zalecamy prania koca tak, by jego włos mógł prawidłowo się ułożyć. Po praniu koc będzie nieco sztywniejszy – tak jak w przypadku każdej tkaniny, pewnej zmianie ulegnie jego struktura: zbijanie się runa po praniu jest naturalnym procesem, jakiemu podlegają włókna koca. Koc można suszyć w suszarkach bębnowych. Zalecane jest pranie w trybie ręcznym do 40 stopni.

Wyprodukowano w Polsce.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 420310425001
Materiał: 60% Bawełna, 35% Akryl, 5% Poliester
Kolekcja: lari
Kraj produkcji: Polska
Długość: 200
Szerokość: 150

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć