Karafka Life Style i 2 kieliszki do wina

349
Zestaw Karafka Life Style i 2 kieliszki to niezwykle ponadczasowe i eleganckie produkty z niemieckiej huty szkła Spiegelau. Wykonane z surowca doskonałej jakości: cienkiego, kryształowego szkła o unikalnym połysku, które zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Szkło bez dodatku ołowiu. Karafka o geometrycznym, abstrakcyjnym kształcie. Produkty wyprodukowane w kooperacji z La Mania Home przez jedne z najbardziej znanych na świecie hut szkła użytkowego i ozdobnego, z prawie 200-letnią tradycją. W skład zestawu wchodzi karafka o pojemności 750 ml i dwa kieliszki do wina o pojemności 630 ml. Zobacz również inne dostępne w naszym sklepie kieliszki, szklanki do kawy, szklanki do drinków, kieliszki do wina oraz kieliszki kryształowe.
wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 4003322297512
Kraj produkcji: Niemcy
Materiał: Szkło kryształowe
Kraj pochodzenia: Niemcy
Pojemność: Karafka: 750 ml, Kieliszek: 630 ml
Można myć w zmywarce: Tak

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Karafka Life Style i 2 kieliszki do wina
349
349