Home Fragrance Touch Of La Mania

Dyfuzor La Mania Home to niepowtarzalny zapach, swoisty podpis kobiety La Manii. Jest, tak jak ona, intensywny, mocny i… jedyny w swoim rodzaju. Wyjątkowy - nie znajdziesz go nigdzie indziej. Patyczki zapachowe Home Fragrance nasączone są zapachem specjalnie zaprojektowanym do salonów La Mania. Zmysłowe, drzewne nuty, przełamane zniewalającym zapachem bergamotki i ziół, unoszą się we wnętrzu przez długi czas.

Wyprodukowano w Polsce.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 200101125001
Materiał: Szkło, Rattan, Olejek
Kolekcja: Touch Of La Mania

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
+
Home Fragrance Touch Of La Mania
+
Home Fragrance Touch Of La Mania
+
+
Czym wyróżniają się nasze zapachy?
1. Najwyższa jakość.
Poświęciliśmy wiele miesięcy, aby znaleźć produkty spełniające nasze wymagania. Chcieliśmy przekazać Ci jakość i luksus, na jakie zasługujesz.
2. Wyjątkowe zapachy.
Seria świec i dyfuzorów La Mania Home to oryginalne zapachy, które przenikając Twoje wnętrze, w pełni oddają moc i temperament kobiety La Manii.
3. Luksusowe wzornictwo.
Nasze zapachy zamknięte są w eleganckim czarnym lub białym szkle. Dzięki temu pasują do klasycznych, minimalistycznych i eklektycznych wnętrz.