Home Fragrance Touch Of La Mania

Cena promocyjna 127 Regular Price 159

Dyfuzor La Mania Home to niepowtarzalny zapach, swoisty podpis kobiety La Manii. Jest, tak jak ona, intensywny, mocny i… jedyny w swoim rodzaju. Wyjątkowy - nie znajdziesz go nigdzie indziej. Patyczki zapachowe Home Fragrance nasączone są zapachem specjalnie zaprojektowanym do salonów La Mania. Zmysłowe, drzewne nuty, przełamane zniewalającym zapachem bergamotki i ziół, unoszą się we wnętrzu przez długi czas.

Wyprodukowano w Polsce.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 200101125001
Materiał: Szkło, Rattan, Olejek
Kolekcja: Touch Of La Mania
Kraj produkcji:

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
+
Home Fragrance Touch Of La Mania
+
Home Fragrance Touch Of La Mania
+
+
Czym wyróżniają się nasze zapachy?
1. Najwyższa jakość.
Poświęciliśmy wiele miesięcy, aby znaleźć produkty spełniające nasze wymagania. Chcieliśmy przekazać Ci jakość i luksus, na jakie zasługujesz.
2. Wyjątkowe zapachy.
Seria świec i dyfuzorów La Mania Home to oryginalne zapachy, które przenikając Twoje wnętrze, w pełni oddają moc i temperament kobiety La Manii.
3. Luksusowe wzornictwo.
Nasze zapachy zamknięte są w eleganckim czarnym lub białym szkle. Dzięki temu pasują do klasycznych, minimalistycznych i eklektycznych wnętrz.
Home Fragrance Touch Of La Mania
Cena promocyjna 127 Regular Price 159
-20%
Cena promocyjna 127 Regular Price 159
-20%