Elektroniczna zapalniczka plazmowa

149

Elektroniczna zapalniczka plazmowa to sposób na to, by zapalanie świec aromatycznych lub kadzideł w domu było jeszcze wygodniejsze, niż kiedykolwiek. Dzięki możliwości wielokrotnego ładowania jest znacznie bardziej praktyczna, niż zwykłe zapalniczki.

Elegancki design i czarny kolor sprawiają, że akcesorium wygląda stylowo i minimalistycznie.

Zapalniczka plazmowa jest przyjazna dla środowiska naturalnego – działa wytwarzając elektryczny łuk plazmy. Nie używaj jej w ogniu, wodzie i innych cieczach i nie dotykaj łuku plazmy, by uniknąć poparzenia. Zwróć uwagę na to, by dzieci nie używały i nie bawiły się zapalniczką.

Zapalniczka jest prosta w użyciu: przesuń suwak elektrod do przodu, naciśnij i trzymaj włącznik. Powstanie łuk plazmy, który zostanie automatycznie wyłączony po 7 sekundach w celu oszczędzania baterii. Zapalniczka ładowana jest za pomocą portu USB komputera lub ładowarki telefonu komórkowego, DC 5V / 0,3 ÷ 1A.

Bateria naładowana jest do pełni po około 2 godzinach, co sygnalizowane jest zgaśnięciem niebieskiej diody LED. Zalecamy nie ładować dłużej niż 5h, a po naładowaniu odłączyć od ładowarki. Prosimy nie używać podczas procesu ładowania. Pełne naładowanie pozwala na około 60-krotne użycie.

Sprawdź też inne akcesoria do świec: nożyce do przycinania knotów, ozdobne tace i świeczniki.

Więcej informacji
Kod Produktu: 8201019800014
Kraj produkcji: Polska
Długość: 16
Szerokość: 1

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Elektroniczna zapalniczka plazmowa
149
149