Dyfuzor zapachowy czarny OSLO

119

Dyfuzor zapachowy Oslo to inspirująca podróż pełna kontrastów. Wykonany z czarnego szkła, posiada w zestawie czarne, drewniane pałeczki. Aromatyczny, drzewny zapach zawdzięcza nutom figi, bluszczu, cyklamenu, hiacynta, irysa, marchewki, cedru i bursztynu. Pojemność dyfuzora to 100 ml.

Zapach jest intensywny pomieszczeniu do 20 m². Jeśli potrzebujesz intensywności na większej powierzchni, rekomendujemy zakup 2 lub 3 sztuk.

Zapakowany jest w czarne, ozdobne pudełko. Zalecamy przecieranie suchą szmatką. Odwracanie patyczków może wpływać na trwałość zapachu. Jeśli ich dotkniesz, umyj ręce wodą i mydłem. Sprawdź również inne produkty, które wniosą nowe zapachy do Twojego domu: dyfuzory, pałeczki zapachowe, świece zapachowe w szkle oraz akcesoria przydatne do rytuału palenia świec.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 9906012800021
Materiał: Szkło
Kraj produkcji: Polska

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Dyfuzor zapachowy czarny OSLO
119
119