Dyfuzor zapachowy biały TOKYO

139

Podróż po świecie zapachu

Dyfuzor zapachowy Tokyo to inspirująca, różana podróż pełna kontrastów. Wykonany z białego szkła, posiada w zestawie białe, drewniane pałeczki. Oryginalny kwiatowy zapach zawdzięcza nutom róż, bergamotki, pomarańczy, drzewa pieprzowego, piwonii, śliwki, drzewa sandałowego, piżma i bursztynu.

Poznaj dyfuzor Tokyo

Pojemność dyfuzora to 100 ml, zapach utrzymuje się przez 2-3 miesiące. Zapakowany jest w czarne, ozdobne pudełko. Zapach jest intensywny w pomieszczeniu do 20 m². Jeśli potrzebujesz intensywności na większej powierzchni, rekomendujemy zakup 2 lub 3 sztuk.

Sposób użytkowania

Zalecamy przecieranie suchą szmatką. Odwracanie patyczków może wpływać na intensywność zapachu. Jeśli ich dotkniesz, umyj ręce wodą i mydłem.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905090150190
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Szkło
Kolekcja: Miasta
Pojemność: 100 ml

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Dyfuzor zapachowy biały TOKYO
139
139