Dyfuzor zapachowy biały LIZBONA

139

Dyfuzor zapachowy Lizbona to inspirująca, kwiatowa podróż pełna kontrastów. Wykonany z białego szkła, posiada w zestawie białe, drewniane pałeczki. Owocowo-kwiatowy zapach zawdzięcza nutom bergamotki, czarnej porzeczki, mandarynki, liczi, róży, piwonii, maliny, paczuli i piżma. Pojemność dyfuzora to 100 ml, zapach utrzymuje się przez 2-3 miesiące .

Zapach jest intensywny pomieszczeniu do 20 m². Jeśli potrzebujesz intensywności na większej powierzchni, rekomendujemy zakup 2 lub 3 sztuk.

Zapakowany jest w czarne, ozdobne pudełko. Zalecamy przecieranie suchą szmatką. Odwracanie patyczków może wpływać na trwałość zapachu. Jeśli ich dotkniesz, umyj ręce wodą i mydłem. Sprawdź również inne produkty, które wniosą nowe zapachy do Twojego domu: dyfuzory, pałeczki zapachowe, świece zapachowe w szkle oraz akcesoria przydatne do rytuału palenia świec.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905090150183
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Szkło
Kolekcja: Miasta
Gramatura: 250 gr netto bez szkła

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć