Dyfuzor zapachowy biały LIZBONA

119

Dyfuzor zapachowy Lizbona to inspirująca, kwiatowa podróż pełna kontrastów. Wykonany z białego szkła, posiada w zestawie białe, drewniane pałeczki. Owocowo-kwiatowy zapach zawdzięcza nutom bergamotki, czarnej porzeczki, mandarynki, liczi, róży, piwonii, maliny, paczuli i piżma. Pojemność dyfuzora to 100 ml.

Zapach jest intensywny pomieszczeniu do 20 m². Jeśli potrzebujesz intensywności na większej powierzchni, rekomendujemy zakup 2 lub 3 sztuk.

Zapakowany jest w czarne, ozdobne pudełko. Zalecamy przecieranie suchą szmatką. Odwracanie patyczków może wpływać na trwałość zapachu. Jeśli ich dotkniesz, umyj ręce wodą i mydłem. Sprawdź również inne produkty, które wniosą nowe zapachy do Twojego domu: dyfuzory, pałeczki zapachowe, świece zapachowe w szkle oraz akcesoria przydatne do rytuału palenia świec.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 9906012250024
Materiał: Szkło
Kraj pochodzenia: Polska

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Dyfuzor zapachowy biały LIZBONA
119
119