Dyfuzor zapachowy biały Cashmere Woods

129

Domowa aromaterapia

Ozdobny dyfuzor zapachowy Cashmere Woods w białym kolorze to wyjątkowy sposób na to, by Twój dom zapraszał pięknym zapachem i stwarzał niepowtarzalne, przytulne wrażenie. Elegancki design i olejek o unikatowej kompozycji zapachowej sprawiają, że to niezwykle uniwersalny dodatek, który sprawdzi się w każdym domu czy mieszkaniu. Wyjątkowo elegancki, a przy tym minimalistyczny kształt ceramicznego flakonika sprawdzi się doskonale we wnętrzach utrzymanych w różnych stylach. Zapach Cashmere Wood zachwyca ciepłym aromatem, w którym subtelne nuty drzewne przeplatają się z przytulnością kaszmiru

Naturalne olejki i doskonała jakość

Dyfuzor wypełniony jest płynnymi olejami oraz olejkami eterycznymi. Dzięki temu aromat unosi się do kilku miesięcy, w zależności od umiejscowienia wazonika, rozmiaru pomieszczenia, cyrkulacji powietrza i użytej kompozycji. By zacząć z niego korzystać, ostrożnie otwórz flakonik, wyjmując korkową zatyczkę. Włóż do środka rattanowe patyczki, tak, by nasiąkły płynem.

Sposób pielęgnacji

Jeżeli chcesz, by zapach był jeszcze intensywniejszy, co kilka dni odwracaj patyczki – a jeśli chcesz, by był łagodniejszy, wyjmij jeden lub dwa patyczki. Uważaj na to, by nie wylać zawartości: olej może uszkodzić powierzchnię, na którą został rozlany.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905549400678
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Ceramika, Olejek
Pojemność: 100 ml

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Dyfuzor zapachowy biały Cashmere Woods
129
129