Dyfuzor Royal Christmas

149

Odkryj zupełnie nową definicję relaksu

Ozdobny dyfuzor zapachowy Royal Christmas to elegancki dodatek, który łączy w sobie migotliwe szkło białego flakonika oraz zmysłowy aromat, który hipnotyzuje swoją aurą od pierwszego spotkania. Delikatnie słodki aromat Royal Christmas, o lekko orientalnym i egzotycznym finiszu, to niezwykle błogie i odprężające połączenie, pełne pudrowych nut lawendy, mirry i wanilii, które uzupełniają ambra, oud oraz fasolka tonka.

Naturalne olejki i doskonała jakość

Dyfuzor wypełniony jest płynnymi olejami oraz olejkami eterycznymi. Dzięki temu aromat unosi się do kilku miesięcy, w zależności od umiejscowienia wazonika, rozmiaru pomieszczenia, cyrkulacji powietrza i użytej kompozycji. By zacząć z niego korzystać, ostrożnie otwórz flakonik, wyjmując korkową zatyczkę. Włóż do środka rattanowe patyczki, tak, aby nasiąkły płynem. Patyczki rattanowe w kolorze czarnym. Długość: 20 mm.

Sposób pielęgnacji

Jeżeli chcesz, by zapach był jeszcze intensywniejszy, co kilka dni odwracaj patyczki – a jeśli chcesz, by był łagodniejszy, wyjmij jeden lub dwa patyczki. Uważaj na to, by nie wylać zawartości: olej może uszkodzić powierzchnię, na którą został rozlany.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905549413197
Kraj produkcji: Polska
Materiał: Szkło, Olejek
Pojemność: 100 ml

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć