Dyfuzor L'Admirable

151 189

Dyfuzor L'Admirable La Mania Home zachwyca niepowtarzalnym, orientalnym zapachem, który utrzymuje się przez długi czas w domu, wprowadzając do niego wyjątkową atmosferę.

Patyczki zapachowe nasączone są unikalną, autorską kompozycją: ciepły, słodki początek rozwija się w nuty paczuli, cynamonu i goździków, by zakończyć utrzymującym się, zachwycająco bursztynowym zapachem wanilii i geranium. Elegancki dyfuzor wygląda ciekawie na półkach lub stołach, a połączenie czerni i złota przyciąga wzrok.

W przypadku dyfuzora o pojemności 100 ml zapach utrzymuje się przez 2 do 3 miesięcy. Dyfuzor o pojemności 500 ml uwalnia zapach od 3 do 5 miesięcy, jeżeli przetrzymywany jest w optymalnych warunkach – w temperaturze 20-22°, bez przeciągów oraz z dala od nasłonecznionych miejsc, takich jak parapet lub obszar nad grzejnikiem.

Zapach najlepiej wyczuwalny będzie w pomieszczeniu do 50m2. Patyczki warto regularnie obracać, by nasiąkły i by zapach równomiernie unosił się w pomieszczeniu.

Wyprodukowano w Polsce.

Sprawdź również świece zapachowe, podstawki do palenia kadzideł i mgiełki do pomieszczeń.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: Dyfuzor L'Admirable
Materiał: Szkło, Rattan, Olejek
Kraj produkcji: Polska

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Warianty produktu Dyfuzor L'Admirable
Otwarty
151 189
-20%
151 189
-20%