Duży Szklany Dyfuzor Galamos

99

Szklany dyfuzor Galamos to praktyczny i elegancki produkt, który jest częścią nowego konceptu w naszym sklepie. Wykonany z przezroczystego szkła ze złotym korkiem, posiada w zestawie drewniane pałeczki. Dobierz do niego wsad o wybranych przez Ciebie nutach zapachowych i odpowiedniej pojemności i ciesz się pięknie pachnącym domem. A gdy zapach Ci się znudzi, wymień po prostu wsad.

Pojemność to 200 ml. Zapakowany jest w czarne, ozdobne pudełko. Zalecamy przecieranie suchą szmatką.

Zapach jest intensywny pomieszczeniu do 20 m². Jeśli potrzebujesz intensywności na większej powierzchni, rekomendujemy zakup 2 lub 3 sztuk.

Sprawdź dostępne w naszym sklepie pałeczki zapachowe, świece zapachowe w szkle oraz akcesoria przydatne do rytuału palenia świec.

Więcej informacji
Kod Produktu: 9905012999025
Kraj pochodzenia: Polska
Materiał: Szkło
Wysokość: 15
Średnica: 6,9 cm
Pojemność: 200 ml

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Duży Szklany Dyfuzor Galamos
99
99