Czajnik elektryczny EM77 czarny

390

Czajnik elektryczny EM77 marki Stelton to ponadczasowy, skandynawski design i funkcjonalny element wystroju kuchni. Wnętrze produktu jest wykonane ze stali nierdzewnej, a stylowe i wytrzymałe tworzywo sztuczne w czarnym kolorze upiększa czajnik od zewnątrz. Pojemność 1,5 l idealnie wystarczy na herbatę dla całej rodziny, a wyjmowany filtr i zwijany kabel ułatwi czyszczenie i przechowywanie urządzenia. Połącz go z innymi produktami firmy Shelton i rozkoszuj się perfekcyjnie przyrządzonym, gorącym napojem o każdej porze roku. Producent wykonał pomiar głośności pracy urządzenia, wynosi ona 70 db. Pomiar wykonano z odległości 50cm.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5709846023109
Długość: 13
Szerokość: 13
Wysokość: 25
Materiał: Tworzywo sztuczne
Zasilanie: napięcie sieciowe 220-240 V
Pojemność: 1,5 l
Kraj pochodzenia: Dania

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć