Butelka Termiczna Sport Life

139
Wygodna butelka termiczna łączy najwyższą jakość wykonania z nowoczesnym i praktycznym designem. Wykorzystanie stali nierdzewnej to gwarancja świetnej wytrzymałości, a zastosowanie czarnego, matowego wykończenia ze srebrnym wieczkiem to ukłon w kierunku minimalistycznych trendów.

W budowie butelki zastosowano innowacyjny system zamknięcia, które po naciśnięciu pozwala na picie z każdej strony, a przy tym zapewnia bardzo wysoki poziom szczelności. Antypoślizgowe dno sprawia, że butelka może towarzyszyć Ci na co dzień, a doskonale przygotowanym, gorącym napojem będziesz cieszyć się aż do 13 godzin – bo tak długo utrzyma temperaturę.

Wymiary butelki to 7 cm x 22 cm, a jej pojemność wynosi 440 ml.

Jeżeli cenisz wygodę, która idzie w parze z ponadczasowym stylem i eleganckim designem, sprawdź również bogatą ofertę kubków, filiżanek i zastawy do domu.

Wysyłka do 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 860122480001
Wysokość: 22
Materiał: Stal nierdzewna
Kolekcja: Astrologia
Średnica spodka: 7 cm
Pojemność: 440 ml
Można myć w zmywarce: 2

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Butelka Termiczna Sport Life
139
139