Butelka termiczna Chilly's Bottle Monochrome Black

120

Chilly's Bottle Monochrome to innowacyjna i stylowa butelka termiczna brytyjskej marki Chilly's. Została wykonana z trwałej, wysokiej jakości stali nierdzewnej 304 i wykończona w procesie malowania proszkowego. Zaawansowana technologia próżniowa gwarantuje zachowanie idealnej temperatury napoju: zimnych przez 24 h, a ciepłych przez 12 h. Czarny, jednolity kolor świetnie komponuje się z każdym typem wnętrza i stylizacji. Produktu nie należy myć w zmywarce, przechowywać w lodówce ani umieszczać w mikrofalówce. Wymiary butelki to 260 × 70 mm, a pojemność 500 ml. Połącz ją z naszymi naturalnymi kawami i herbatami i zachwyć się pysznym napojem, gdziekolwiek zechcesz.

Więcej informacji
Kod Produktu: 5056243500277
Materiał: Stal nierdzewna
Producent: Chilly's Bottle
Kraj produkcji: Chiny
Kraj pochodzenia: Chiny

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Butelka termiczna Chilly's Bottle Monochrome Black
120
120