Brytfana do zapiekania XL Luxory Art

239

Brytfanna Luxory Art to oryginalny, pełen charakteru dodatek z limitowanej kolekcji zaprojektowanej przez La Mania Home. Ceramiczna misa w odcieniach szarości i ecru została odlana i ozdobiona ręcznie, dzięki czemu każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju.

Wymiary górnej pokrywy to 36,7 x 29 cm, wymiary dołu to 2,5 x 19,7 cm. Wysokość brytfanny wynosi 7cm.

Zalecamy mycie ręczne. Brytfannę możesz włożyć do piekarnika z maksymalną temperaturą 300°C, pamiętaj jednak, aby podgrzewać i chłodzić ją równomiernie. Ceramika nie powinna być poddawana szybkim zmianom temperatur, inaczej może pęknąć.

Brytfanna świetnie współgra z pozostałymi ceramicznymi naczyniami z kolekcji Luxory: talerzem śniadaniowym, talerzem obiadowym, kubkiem, paterą, miską do zupy i misą.

Aby podkreślić naturalny wygląd swojego wnętrza, dobierz również tekstylia, takie jak serwetki, podkładki, obrus, bieżnik, poduszki dekoracyjne, czy koc.

Wysyłka do 5 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 760609999901
Materiał: Ceramika
Kolekcja: Luxory
Kraj produkcji: Polska

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Brytfana do zapiekania XL Luxory Art
239
239