Bombka La Mania Handbag

79

Ulegnij świątecznej manii La Manii Home!

Zgodzisz się z nami, jeśli napiszemy, że bombki są najbardziej popularnymi ze świątecznych ozdób? Poznaj naszą prawdziwie królewską kolekcję! Poza klasycznymi, pękatymi bombkami mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Na ten wyczekiwany przez wielu, magiczny czas.

Bombka La Mania Handbag

Ta bombka napawa nas dumą! Patrzysz właśnie na mini wersję jednego z naszych flagowych produktów. Patrzysz na torebkę La Mania, zaklętą w szkło, brokat i satynę. Sięgnij po nią i udekoruj świąteczne drzewko. Zaproś LMH do swojego domu, w te Święta!

Historia naszych bombek

Bombki sygnowane przez LMH są – zgodnie z tradycją – dmuchane, a następnie malowane ręcznie przez polskich rzemieślników. Wszystko to odbywa się w jednej z najsłynniejszych fabryk w Europie. Tam, gdzie powstają znane na całym świecie, zachwycające bombki, które zdobią dwory królewskie!

Zestawiaj bombki La Mania Home i stwórz swoją własną, unikatową kolekcję. Wybieraj spośród produktów takich, jak: Zestawy Royal Christmas No.1, No.2 i No.3, La Mania Handbag, czy Royal Candy Gold oraz Red.

Życzymy Ci niezwykłych Świąt!

La Mania Home

Wysyłka w ciągu 3 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 5905549413104
Kraj produkcji: Polska
Materiał: dmuchane szkło, malowane farbami, brokatami, lakierowane
Długość: 6
Wysokość: 10

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć