Zostań łowcą promocji! Co warto u nas kupić w trakcie Black Week?
Zostań łowcą promocji! Co warto u nas kupić w trakcie Black Week?
Zostań łowcą promocji! Co warto u nas kupić w trakcie Black Week?

Zobacz co przygotowaliśmy z okazji Black Week i zainspiruj się: może znajdziesz tu pomysł na świąteczny prezent dla bliskiej osoby? A może stwierdzisz, że zasługujesz na sprawienie sobie przyjemności i dodanie charakteru swojemu wnętrzu? Zakochaj się w naszych produktach, zwłaszcza, że teraz są do -20% tańsze!

Gorące zimowe wieczory
Aromatyczna herbata, dobra książka i… zimne stopy. Jeżeli odczuwasz chłód, otul się przytulnymi kocami: są miękkie, miłe w dotyku i dają mnóstwo ciepła!

Design w Twojej kuchni
Bez względu na to jak wygląda Twoja kuchnia, możesz dodać jej stylu w prosty sposób. Sprawdź produkty włoskiej marki Smeg, które zachwycają swoim designem i nawiązują do klimatów retro.

Herbata na wszystkie smutki
Masz już swoją ulubioną herbatę, ale wciąż szukasz idealnego kubka, z którego picie byłoby czystą przyjemnością? Nie szukaj dalej: oto one. Eleganckie, porcelanowe, zdobione złotem. Klasa!

Odmień swoje wnętrze
Są ludzie, którzy mają poduszki na każdą porę roku. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś i Ty odmienił swoje wnętrze poduszkami dekoracyjnymi: w zależności od nastroju, pogody za oknem, czy chwilowej fascynacji konkretnym kolorem.

Przyjemne rytuały
Umil zwyczajną codzienność małymi rytuałami: dbaj o siebie, słuchaj muzyki, która poprawia humor i wypij pyszną kawę w naszej legendarnej filiżance Stripes. Pokochały ją setki klientów: teraz czas na Ciebie!

Sztuka na ścianie
Nie musisz iść do muzeum, aby podziwiać obrazy wiszące na ścianach. Wprowadź do swojego wnętrza modową rewolucję! Pytanie co wybierasz: Vogue w klimacie Vintage, czy minimalistyczny akt?Zainspiruj, zakochaj się ... i wybierz coś dla siebie!