Wielkanocny stół w stylu glamour
Wielkanocny stół w stylu glamour
Wielkanocny stół w stylu glamour
Stół to magiczne miejsce, wokół którego gromadzi się cała radosna rodzina: to tu dzielimy się interesującymi historiami i śmiejemy się z naszych przygód.

I choć jest możliwe, że w tym roku nie zbierzemy przy wielkanocnym stole wszystkich, na których nam zależy, wciąż chcemy, by święta, nawet w małym gronie, były pełne radości.

Elegancka porcelana
Podstawą każdych celebracji przy stole jest… jedzenie. W naszej aranżacji proponujemy odpowiednią oprawę dla wielkanocnego śniadania: zestaw porcelanowych talerzy w tradycyjnym połączeniu bieli i złota. Zastawa stołowa Classy jest wykonana w Polsce z prawdziwą misterią. Płynne złoto wokół brzegu zastawy jest nakładane ręcznie przez rzemieślników z polskiej fabryki, a później podwójnie wypalane, co zwiększa jakość i wytrzymałość naszej porcelany. Taki zestaw to absolutna klasyka na świątecznym stole!
Ponadczasowy len
Klasyczna biel na stole to zawsze dobre rozwiązanie, zwłaszcza gdy podana jest w szlachetnej formie: na lnianych obrusach i serwetkach. Obrus Strada Black Piping i Serwetka Strada Black Piping zachwycają subtelną czarną wypustką, którą w naszej aranżacji wielkanocnego stołu wzmocniliśmy dodatkowymi plamami czerni, tj. bieżnikami Strada White Piping. Nasze akcesoria tekstylne uszyte są z dbałością o każdy detal, ze 100% wysokogatunkowego lnu. Przyjemne w dotyku, sygnowane są metalową blaszką z logo La Mania. Oto kompozycja godna Świąt Wielkiejnocy: nawet tych spędzonych w malutkim gronie!
Klasyczne szkło
Dopełnieniem stylizacji wielkanocnego stołu jest odpowiednie szkło oraz kryształ. W naszej propozycji użyliśmy kieliszków Montone, które będą się idealnie komponować z naszą ponadczasową porcelaną. Możesz wlać do nich wodę lub ulubiony sok: nawet najprostszy napój podany w eleganckiej formie zyskuje na smaku i wzmacnia przyjemność z picia! Odświętną kompozycję tworzą również złote ozdoby i kryształowe świeczniki z serii Valentano. Występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu możesz łączyć je ze sobą i dopasować je do wysokości innych elementów znajdujących się na stole. I nie musisz ich chować po wielkanocnym śniadaniu: we wszystkie inne dni w roku ozdobią Twój regał lub nocny stolik.
Radość z jedzenia
Co jest jednak najważniejsze w aranżacji stołu na Wielkanoc? Zdecydowanie jedzenie! Jajka przygotowane na setki sposobów, świeży, chrupiący chleb, pyszne pasztety… Ale i lukrowane baby, bogato dekorowane mazurki, czy serniki (z rodzynkami lub bez). Bez względu na to, które dania postawisz w tym roku na swym stole, dobra oprawa pozwoli Ci się cieszyć nimi w pełni: z każdym wykonanym gryzem.