Sylwestrowy stół pełen blasku
Sylwestrowy stół pełen blasku
Sylwestrowy stół pełen blasku

Pięknie udekorowany stół sylwestrowy to zazwyczaj główny punkt programu, wokół którego gromadzą się wszyscy goście z radością wyczekujący północy i fajerwerków. Co roku noworoczna oprawa nas zaskakuje: przysmakami, wykwintnymi trunkami, ale też samym wystrojem. Zaczaruj swój sylwestrowy stół z La Mania Home i zaskocz swoich gości nietypowymi dekoracjami, a szampańska zabawa będzie wyjątkowa nawet bez wychodzenia z domu!

Klasyczna czerń jako motyw przewodni

Wprowadź do swojego domu atmosferę tajemniczości, przystrajając stół szykowną czernią za pomocą obrusa Stripes Gold Piping. Nutę odważnej elegancji warto przełamać porcelanową Zastawą Stołową Stripes w szerokie, czarno-białe pasy, która odrobinę rozświetli kompozycję i zaskoczy gości. Nie zapomnij o podkładce pod talerz sygnowanej logiem La Mania Home: w tym zestawieniu świetnie sprawdzi się Podkładka lniana Strada Black Piping.

Szkło z złotymi zdobieniami

Szkło jest nieodzownym elementem szampańskiej zabawy, a wyjątkowe komplety dodają wyniosłości całemu wydarzeniu. W tym roku zaserwuj swoim gościom napoje w nietuzinkowych Szklankach Spiral ozdobionych złotym paskiem, nakładanym ręcznie przez polskich rzemieślników. Podając napoje alkoholowe skuś się na kieliszki Spiral, zależnie od rodzaju napoju: do białego wina, do czerwonego wina, oraz do wyczekiwanego przez wszystkich szampana. Jeśli gustujesz w prostej fakturze szkła, a zarazem w bogatszych zdobieniach zdecyduj się na wyrafinowaną oprawę stołu z czarkami LMH: do czerwonego wina, do białego wina, i do szampana.

Oddaj się magii sylwestra
Najlepsze chwile to te spędzone w gronie najbliższych więc postaw w tym roku na emocje. Nadaj wyjątkowy klimat swojej imprezie noworocznej z drobną pomocą La Mania Home i ciesz się zabawą jakiej jeszcze nie było! Pięć, cztery, trzy, dwa … jeden! Jesteś już gotowy na nowy rok?