Stwórz intymną atmosferę w swoim domu
Stwórz intymną atmosferę w swoim domu
Stwórz intymną atmosferę w swoim domu

Przytulny dom to pragnienie każdego z nas – miejsce, do którego wracamy z radością, aby wypocząć i naładować się dobrą energią.

Gdy otaczamy się przedmiotami pełnymi miłości, łatwiej jest nam czuć się bezpiecznie i komfortowo. A to z kolei pomaga budować wyjątkową, intymną atmosferę, która tworzy podstawę do cieszenia się czułością i rozkoszą między dwojgiem ludzi… ale też uczy bycia z samym sobą.
Budzenie zmysłów
Detale rozpalają zmysłową całość. Świece są idealnym przykładem małego dodatku, który rozbudza temperament: ich ciepłe, migoczące światło relaksuje, a orientalne nuty spowijają wnętrze intensywnymi olejkami zapachowymi. Nasza świeca Love is Love zrobiona jest z naturalnego wosku sojowego o zapachu oud: z drzewnymi, zmysłowymi nutami, które tworzą wyjątkowo rozkoszną atmosferę w domu.
Smak przyjemności
Nie jest niespodzianką, że jedzenie i picie, które spożywamy ma znaczenie dla naszego samopoczucia. Odczuwamy zadowolenie ze smakowania pysznego napoju, skupiając całą uwagę na magicznym momencie, w którym płyn przechodzi przez nasze usta. A każdy gryz poruszającej zmysły potrawy to czysta rozkosz – i nie musi to być nawet afrodyzjak! Przyjemność z jedzenia wzmaga odpowiednia oprawa: pełna charakteru porcelana ze złotym zdobieniem, pięknie uformowane szkło czy detale na stole, takie jak świecznik czy taca.
Czułość dotyku
Chwile bliskości – bez względu na to czy z kimś, czy z samym sobą – są kluczowe, by prawdziwie odpocząć w swoich czterech kątach. Otaczanie się pełnymi miękkości przedmiotami wzmacnia uczucia związane z tymi chwilami. Wtulanie się puszysty koc w geometryczne wzory, dotykanie dłonią i policzkiem aksamitnych poduszek z subtelną lamówką czy okrywanie się po kąpieli wyjątkowo wykończonym ręcznikiem z haftem. Zmysł dotyku działa mocniej, im więcej dobrych emocji budzą tkaniny, z którymi obcujemy.
Magia łóżka
Sypialnia jest naszym schronieniem, a łóżko jest centralną jego częścią. Wygodny materac pozwala nam się wyspać, ale to niesamowity komfort miękkiej pościeli otula naszą skórę szlachetnością, budząc w nas czułość i rozkosz. Bawełna satynowa, z której zrobiona jest nasza pościel ma niezwykle mocny, lecz miły w dotyku splot z subtelnym połyskiem, urzekającym najbardziej wymagających.
Patrzenie sercem
Nasze serce jest życiowym kierunkowskazem: dzięki niemu jesteśmy w stanie wzruszać się i zachwycać, ale i przeżywać chwile pełne czułości. Oczywiście metaforycznie, bo poza przysłowiowym sercem zmysły rozbudzają niezliczone części naszego ciała, w tym też wzrok. I to właśnie odczuwanie piękna oczami jest ważnym elementem w dawaniu sobie odrobiny rozkoszy. Nasz wzrok rejestruje wszystko, zabierając nas w pełną emocji podróż – zwłaszcza z op-artowymi wzorami, które są bazą kolekcji Love is Love.