Polska produkcja, włoski temperament: nowa kolekcja porcelany Milano
Polska produkcja, włoski temperament: nowa kolekcja porcelany Milano
Polska produkcja, włoski temperament: nowa kolekcja porcelany Milano

Klimat północnych Włoch to zaskakująca różnorodność: krajobrazów i klimat. Wśród tej różnorodności Mediolan – stolica mody i sztuki: miasto, które dla wielu turystów nie jest wystarczająco “włoskie”. Tymczasem to miejsce, które nie przestaje być inspiracją dla wszystkich szukających dobrego jedzenia, aromatycznego espresso marocchino, pięknych zabytków i… stylowo ubranych ludzi.

Kolekcja porcelany Milano
To właśnie z myślą o Mediolanie powstała nasza najnowsza kolekcja porcelany, produkowana w całości w Polsce. W jej skład wchodzi najwyższej jakości zastawa stołowa, kubki i filiżanki do espresso, których design inspirowany jest ponadczasową elegancją włoskiej architektury. Wszystkie produkty utrzymane są w klasycznej kolorystyce, z której jesteśmy znani: bieli i czerni z odrobiną złota.

Made with love
Szerokie pasy zostały tym razem zastąpione mnogością dychromatycznych wzorów: geometrycznych zygzaków, op-artowych kompozycji, kwiatowych kalejdoskopów czy rombów, rodem z przebrania Pierrota z włoskiej commedii dell’arte.
Harmonijne aranżacje wzorów komponują się idealnie ze złoceniami, ręcznie nakładanymi przez polskich rzemieślników. Każdy produkt ozdobiony jest również złotym logo La Mania Home i powstał prosto z serca, wpisując się w hasło przewodnie marki “Made with love”.

Włoska kawa
Porcelanowe filiżanki do espresso wchodzące w skład kolekcji Milano to produkty, które po zmiksowaniu wszystkich wzorów fantastycznie wyglądają razem. Możesz wybierać spośród szachownicy, pasów, zygzaka i geometrycznej kompozycji: wszystko to w klasycznej czerni i bieli z dodatkiem złota. Każda filiżanka do espresso występuje w zestawie z małą podstawką ze złoconym brzegiem. Zdecyduj się na jeden model, który najbardziej Ci się podoba, lub pozwól sobie na odrobinę op-artowego szaleństwa i wybierz cztery różne wzory!

Mix & match
Ponadczasowy design z nutą nowoczesności, zwraca uwagę i świetnie wpisze się w każde wnętrze. A do tego uprzyjemnia celebrację jedzenia: posiłki, kawa czy herbata będą smakowały o wiele lepiej, serwowane w tej porcelanie. Co ważne, porcelana z kolekcji Milano to świetna podstawa do zabawy wzorami. Różne rodzaje ornamentów wyglądają najlepiej po zmieszaniu ich ze sobą – pozwól się ponieść włoskiemu stylowi i swojej fantazji!