La Mania Home – marka zobowiązuje
La Mania Home – marka zobowiązuje
La Mania Home – marka zobowiązuje
Wnętrza, tak jak moda, wyrażają charakter człowieka i inspirują do działania.

Minęło 9 lat od chwili, kiedy Joanna Przetakiewicz stworzyła modową markę premium La Mania. Firmę od 2015 roku z sukcesem prowadzi najstarszy syn Joanny – Aleksander. Ten duet tym razem postanowił podbić polski rynek wnętrz i to on stoi za narodzinami La Mania Home. La Mania Home to luksus, na który możesz sobie pozwolić.

La Mania Home – pomysł Aleksandra Przetakiewicza

Relacja biznesowa wręcz idealna: spontaniczna, kreatywna matka i syn – strateg, który potrafi ustrukturyzować każdy pomysł, a potem zaplanować jego realizację krok po kroku. Pomysł?

La Mania Home. Efekt? Pozostawiamy to do Twojej oceny. W biznesie najważniejszy jest klient. Aleksander doskonale o tym wiedział dołączając do La Mania. Z uwagą obserwował klientki i słuchał tego co mówią. Nie było to trudne. Umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi wyniósł z rodzinnego domu.

Wystrój wnętrza, dobór materiałów i kolorów decydowały o tym, jak kobiety czuły się w butikach La Mania. Dbałość o samopoczucie klientek sprawiła, że firma stworzyła własną kompozycję zapachową rozpylaną w salonach. Zapach spotkał się z takim zachwytem, że klientki zapragnęły przenieść go do swojego domu. La Mania spełniła ich oczekiwania – kompozycję nut zapachowych zamknęła w pięknej, stylowej świecy. I tak właśnie powstał pierwszy produkt z kategorii Home.

Na tym mogło się skończyć, ale nie dla Aleksandra. Skoro takie jest życzenie kobiet, dlaczego go nie spełnić i nie podjąć próby przeniesienia świata La Mania do ich domów? Moda i wnętrza mają przecież ze sobą tyle wspólnego.

A Joanna? Z wrodzonym talentem i poczuciem smaku zawsze tworzyła piękne i klimatyczne wnętrza. To jej druga największa pasja. Dlatego nie dziwi, że od razu pomysł syna spotkał się z jej entuzjazmem i naturalnie dołączyła do projektu.
La Mania Home – kolekcja
Joanna Przetakiewicz, jak opisuje ją Aleksander, jest perfekcjonistką i wulkanem energii. Stawia poprzeczkę sobie i innym bardzo wysoko. Prywatnie dba o najbliższych i swoje otoczenie, kocha ludzi. Pokazując dom opowiada: „Łatwo sobie wyobrazić ile czasu spędziłam, żeby wszystko do siebie pasowało. Do tego stopnia, że nawet ostatnio znalazłam eklerki, które są w panterkę, czyli idealnie pasują do moich filiżanek!” Szczera w tym co robi, jest zawsze spójna w życiu prywatnym i zawodowym.

Modowa marka La Mania to przede wszystkim wysoka jakość materiałów i zamiłowanie do detali. Produkty La Mania Home mają tę samą wartość zapisaną w swoim DNA. Cała kolekcja została zaprojektowana ze szczególną troską o materiały, tkaniny, kolory i wzory. Tak, aby każdy produkt był perłą designu sam w sobie, ale również współgrał z innymi.

„Wierzymy, że przestrzenie w których żyjemy inspirują nas do działań, dlatego chcemy inspirować Was naszymi produktami” – deklarują Joanna i Aleksander.
La Mania Home – dla kogo?
Dom według Joanny to ukojenie, radość i rozkosz. Miejsce, gdzie spotykamy się z przyjaciółmi i spędzamy święta. Gdzie pracujemy i odpoczywamy, ale przede wszystkim – kochamy i się troszczymy. Dlatego kluczowe jest co czujemy przekraczając próg naszego domu. „Czy to co mamy w domu, poczynając od kolorów ścian i oświetlenia, kończąc na zapachu jest nam przyjazne?” – pyta.

„Dzięki naszym produktom kobieta może wyrażać siebie i sprawiać sobie przyjemność. – mówi Aleksander Przetakiewicz. – Chcemy, żeby domów, z którymi dzielimy się La Mania Home, było jak najwięcej. W naszej ofercie każdy z zamiłowaniem do piękna znajdzie coś dla siebie.”

Kobiety obu marek – La Manii i La Manii Home – łączy wiele wspólnych cech. Są pewne siebie i nie znoszą nudy. Tworząc przestrzeń szukają czegoś wyjątkowego – ich wnętrza mają lekki „pazur”. La Mania Home to luksus, na który mogą sobie pozwolić.

Praca nad projektem zajęła całe dwa lata. Aleksander pytany o to „co dalej?” zachęca do śledzenia losów marki. Kryje jeszcze wiele niespodzianek, ale zdradza, że w tej chwili trwają intensywne prace nad rozszerzeniem oferty o kategorię mebli.