Home La Mania Home
Home La Mania Home
Home La Mania Home
Dom to nie adres na mapie, pomieszczenie, czy nieruchomość. Dom przyciąga szczęście, dobrobyt i miłość. To przystań, poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Mam bzika na punkcie domu i relacji z bliskimi. Dlatego mój dom wręcz żyje, a ja z pasją tworzę w nim wyjątkową atmosferę i wnętrza. Kocham dom! To najważniejsze miejsce na ziemi.

Dom to EMOCJE
Dom może znacznie podnosić nasze wibracje i wspierać relacje z innymi. Wyzwalać najpiękniejsze uczucia: czułość, troskę, radość i miłość. Dom to miejsce, o którym czule myślimy, kiedy nas tam nie ma. To miejsce, które może przynieść nam ulgę i spokój, ale też … rozkosz. Wszystko zależy od tego, czy naprawdę lubimy nasz dom. Dlatego kluczowe jest co czujemy, kiedy przekraczamy jego próg.
SERCE domu
Atmosfera domu to ogromny faktor naszego szczęścia i dobrostanu. Warto o nią dbać i dopieszczać, bo dzięki temu, równocześnie dbamy o siebie i naszych najbliższych.

Gdzie bije serce domu? Odpowiedź jest prosta – tam, gdzie tętni życie. Gromadzę wokół siebie ludzi, którzy to życie kochają z całych sił, są pełni pasji, ekscytacji i... mają ognisty temperament.

W moim przypadku to kuchnia jest częstym miejscem spotkań, bliskości i wymiany wrażeń. Choć sama nie gotuję, to moje imprezy zaczynają się i kończą w kuchni. To serce ogniska domowego.
LUDZIE w moim domu
Kiedy pomyślę o jednej jedynej rzeczy, bez której nie mogłabym żyć , to oprócz rodziny wskazałabym przyjaźń. Relacje z innymi ludźmi są dla mnie najważniejsze, dlatego bardzo je pielęgnuję.

Prowadzę otwarty dom, który jest miejscem spotkań najbliższych – rodziny i przyjaciół. To miejsce, gdzie spotykamy się, celebrujemy okazje i spędzamy święta. Miejsce, gdzie pracujemy i odpoczywamy, ale przede wszystkim – kochamy i się troszczymy.

Ja kocham ludzi! Myślę o sobie i o innych jak najlepiej. W ważnych momentach ludzie są obok mnie – ci, z którymi od lat zawsze czuję się świetnie, a nie tylko czasami.

A dom? Może naprawdę znacznie podnosić nasze wibracje i wspierać relacje z innymi. Pod jednym jednak warunkiem – że lubimy w nim być! Dlatego zadaj sobie czasem pytanie:

Czy to co masz w domu, poczynając od kolorów ścian i oświetlenia, a kończąc na zapachu, jest Ci PRZYJAZNE?
Wystrój wnętrza podświadomie wyzwala w nas bardzo silne UCZUCIA. Dlatego zapraszam Cię do świata La Mania Home – otwieram drzwi do niego dla Ciebie i wszystkich tych, którzy pragną czuć SZCZĘŚCIE w swoim domu.