Ekologiczne pojemniki na żywność: kolekcja Organic Koziol x La Mania Home
Ekologiczne pojemniki na żywność: kolekcja Organic Koziol x La Mania Home
Ekologiczne pojemniki na żywność: kolekcja Organic Koziol x La Mania Home

Zastanawiałeś się kiedyś ile plastiku produkujesz jednego dnia? Czy brałeś pod uwagę, przerzucenie się na bardziej ekologiczne podejście do pakowania jedzenia i spożywania posiłków? Wrzesień to świetny czas na zmiany i przemyślenia. To również powrót do szkoły, gotowania i… pakowania jedzenia na wynos. Jeżeli poszukujesz ładnych, nowoczesnych, ale też przyjaznych dla środowiska produktów do przechowywania jedzenia, sprawdź propozycję z naszej najnowszej współpracy z marką Koziol i zadbaj o bycie eko!


100% bezpieczeństwa i ekologiczna produkcja
Do sprzedaży wprowadziliśmy produkty, które odmienią Twoje posiłki i idealnie sprawdzą się do zapakowania jedzenia do pracy, szkoły, czy na wyjazd z przyjaciółmi. Do współpracy wybraliśmy markę Koziol, z powodu jej odpowiedzialnego podejścia do środowiska. wszystkie produkty są całkowicie przyjazne dla środowiska i nadają się do recyklingu. Wyprodukowane zostały z tworzywa sztucznego powstałego w całości z celulozy. Dzięki temu są nie tylko bezpieczne i trwałe, ale też nie zawierają melaminy, formaldehydu, czy BPA. Pudełka, sztućce i bidony przeznaczone są do kontaktu z żywnością i nie wpływają na smak potraw. Dodatkowo nadają się do mycia w zmywarce!
Produkty z kolekcji marki Koziol Organic są produkowane w Niemczech, spełniając najwyższe europejskie standardy ekologiczne i socjalne. Firma Koziol przy produkcji wykorzystuje energię odnawialną, a same produkty docierają do Polski z bliskiego geograficznie kraju, co też wpływa na ekologiczne pochodzenie produktu. Czy to nie brzmi idealnie?Nowoczesny design
Pudełka w trzech rozmiarach, składane komplety sztućców oraz bidony, występują w dwóch, uniwersalnych kolorach: pudrowym różu i błękicie. Te uniwersalne, ale też letnie odcienie pozwolą zachować wakacje na dłużej, nawet jeżeli za oknem zrobiło się już zimno i smutno. Kolekcja Organic powstała w kooperacji z La Mania Home: każda rzecz ozdobiona jest grawerem z logo LMH. Bidon z kolekcji Organic jest szczelny i poręczny, a dodatkowo przez brak wyciąganego ustnika jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Jego wielkim plusem jest również uniwersalny design, dzięki czemu wygląda dobrze w kobiecej torebce, czy na treningu. Z kolei komplet sztućców to produkt, którego na pierwszy rzut oka nie jest mocno potrzebny, jednak przydaje się, kiedy zaczynasz pakować jedzenie na wynos lub w podróż. Zwykłe, plastikowe sztućce są nie tylko nietrwałe, ale również wygoda jedzenia nimi jest po prostu wątpliwa. Alternatywa od marki Koziol to widelec, nóż i łyżka, które łatwo się składają, a korzystanie z nich to prawdziwa przyjemność: zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.


Mix & match
Wszystkie produkty z serii są zaprojektowane w taki sposób, że pasują do siebie nawzajem. Mniejszy pojemnik zmieści się w większym i rozdzieli od siebie poszczególne porcje posiłku. Z kolei sztućce mają specjalne wgłębienia na “klik”, dzięki którym łączą się w spójną całość, zajmują mniej miejsca i nie gubią się w torbie lub plecaku. Pudełka, sztućce i bidony sprawdzą się zarówno w trakcie przerwy lunchowej w biurze i w szkole oraz na wycieczce weekendowej za miasto. Spakuj na wynos swoje ulubione jedzenie i ciesz się nim, gdziekolwiek się znajdziesz. Nowa kolekcja Koziol x La Mania Home to świetny wybór zarówno dla Ciebie i Twojej rodziny, jak i dla naszej planety: zadbaj o siebie. To co, który zestaw wybierasz?