Blender ręczny Classic KItchenAid Black

479

Biały blender ręczny Classic marki KitchenAid to niezbędny element wyposażenia Twojej kuchni. Wyprodukowany w USA, elegancki, stworzony ze stali nierdzewnej. Lekka konstrukcja i małe rozmiary sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest czystą przyjemnością. Pokrywka została zrobiona tworzywa wolnego od BPA. Blender idealnie sprawdzi się do mieszania pojedynczych składników lub mniejszych mieszanin. Przełącznik prędkości zapewnia większą elastyczność i kontrolę podczas pracy nad wybranym przepisem. Pojemność kielicha to 700 ml. Ostrze i pojemnik są dostosowane do mycia w zmywarce: pozostałą część zalecamy przecierać szmatką. Połącz blender z pozostałymi akcesoriami z kolekcji Kitchen Aid i odkryj nowe oblicze Twojej kuchni.

Wysyłka do 5 dni
Więcej informacji
Kod Produktu: 8003437619090
Materiał: Stal nierdzewna
Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
Blender ręczny Classic KItchenAid Black
479
479