6 szklanek Short Drink

289

Zestaw 6 szklanek do drinków Short Drink to niezwykle ponadczasowy i elegancki produkt z niemieckiej huty szkła Nachtmann. Wykonane z surowca doskonałej jakości: kryształowego szkła o unikalnym połysku, które zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Szkło bez dodatku ołowiu. Produkty wyprodukowane w kooperacji z La Mania Home przez jedne z najbardziej znanych na świecie hut szkła użytkowego i ozdobnego, z prawie 200-letnią tradycją. Pojemność szklanek do drinków to 345 ml. Zobacz również inne dostępne w naszym sklepie kieliszki, szklanki do kawy, szklanki do drinków, kieliszki do wina oraz kieliszki kryształowe.

Więcej informacji
Kod Produktu: 4003762164733
Kraj produkcji: Niemcy
Materiał: Szkło kryształowe
Kraj pochodzenia: Niemcy
Pojemność: 345
Można myć w zmywarce: Tak

Wysyłka

Ze względu na zwiększone procedury bezpieczeństwa przy kompletacji zamówień, czas dostawy może się wydłużyć. Robimy co w naszej mocy, aby zamówione produkty dotarły do Ciebie na czas.

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności.

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć
6 szklanek Short Drink
289
289