4 kieliszki do Martini Life Style

159

Zestaw 4 kieliszków Life Style to niezwykle elegancki i ponadczasowy produkt z niemieckiej huty szkła Spiegelau. Wykonane z surowca doskonałej jakości: cienkiego, kryształowego szkła o unikalnym połysku, które zachowuje swoje właściwości przez długi czas. Szkło bez dodatku ołowiu. Idealne do serwowania bąbelków: szampana, prosecco, czy Martini. Produkty wyprodukowane w kooperacji z La Mania Home przez jedne z najbardziej znanych na świecie hut szkła użytkowego i ozdobnego, z prawie 200-letnią tradycją. Pojemność kieliszków to 310 ml. Produkt zapakowany jest w opakowanie firmy Spiegelau. Zobacz również inne dostępne w naszym sklepie kieliszki, szklanki do kawy, szklanki do drinków, kieliszki do wina oraz kieliszki kryształowe.

Więcej informacji
Kod Produktu: 4003322298342
Kraj produkcji: Niemcy
Materiał: Szkło kryształowe
Kraj pochodzenia: Niemcy
Pojemność: 310 ml
Można myć w zmywarce: 2

Wysyłka

W momencie złożenia zamówienia, zaczynamy je dla Ciebie starannie kompletować. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą do Twojego Domu w przeciągu 2-5 dni roboczych. 

Więcej szczegółów dotyczących dostawy, znajdziesz na podstronie Dostawy i płatności

Zwroty

Produkty zakupione w naszym w sklepie internetowym, możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o zwrotach, przejdź do sekcji FAQ.

Zobacz więcej zdjęć